این جلسه به ریاست آقای دکتر مسلمی و اعضاء هیأت علمی دانشکده مکانیک دانشگاه تربیت مدرس و با سخنرانی آقای محمدرضا جباری رئیس هیأت مدیره سندیکا و جلسه پرسش و پاسخ درخصوص مسائل جاری صنعت لوله و پروفیل فولادی و نحوه ارتباط صنعت و دانشگاه برگزار شد.
در این جلسه به ضرورت اخذ تصمیمات مسوولین با  اتکاء به پژوهشهای علمی و دانشگاهی و مشورت با سندیکاها و انجمنهای تخصصی تأکید شد.
در این جلسه مقرر شد درخصوص مسأله آموزش عملی فارغ التحصیلان بررسی لازم صورت پذیرد تا در جلسه آتی مطرح و تصمیم گیری شود.

در پایان جلسه به دوتن از فارغ التحصیلان مهندسی و دکترا که نمونه شناخته شده بودند لوح تقدیر توسط دانشگاه و هدایایی ازطرف سندیکا به ایشان تقدیم شد.

متن لوح تقدیر :
باسمه تعالی
رهبر معظم انقلاب:دانشگاه تربیت مدرس،پرورده اسلام و مولود اسلام و انقلاب و ساخته شده با هدف تربیت استادان و مدرسین عالی مقام اسلامی است.
جناب آقای مهندس نیما زاهدان
به منظور زنده نگاهداشتن یاد و خاطره استاد ارجمند مرحوم دکتر سیامک اسماعیل زاده خادم و ترویج فرهنگ علم همراه با اخلاق و ایمان،براساس تصمیم هیات رییسه دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه مقرر گردید هرساله به یک نفر فارغ التحصیل کارشناسی ارشد و یک نفر فارغ التحصیل دکترای دانشکده که از نظر شاخص های علمی و همچنین اخلاق و تعهد برجستگی دارند،جایزه یادبود دکتر اسماعیل زاده خادم طی مراسمی با حضور خانواده ایشان اهدا گردد.
بدینوسیله به پاس شایستگی جنابعالی به عنوان دانشجوی برتر دانشکده در سال ۱۴۰۱ برگزدیده شده و ضمن عرض تبریک،این جایزه به شما اهدا می گردد.
امید است با اتکال به خداوند متعال با دو بال تخصص و تعهد در جهت تعالی فردی و اجتماعی گام بردارید
با آرزوی توفیق الهی
دکتر حسن مسلمی نایینی
ریاست دانشکده مهندسی مکانیک

ضمناً گواهی های پایان دوره آموزشی طراحی فرایند شکل دهی سرد لوله و پروفیل فولادی، پس از امضاء ریاست محترم هیأت مدیره سندیکا به تعدادی از دانشجویان اعطاء شد.