جناب آقای دکتر شاپور محمدی
ریاست محترم سازمان بورس و اوراق بهادار

باسلام و احترام

بازگشت به نامه سندیکای تولیدکنندگان لوله و پروفیل فولادی به شماره ۱۶۷۷۹ مورخ ۱۳۹۶.۸.۲۹ و هامش حضرتعالی بر آن درخصوص نظارت بر اجرای دستورالعمل تنظیم بازار ورق گرم فولادی شورای رقابت به استحضار می رساند کلیه مصوبات شورای رقابت در حال حاضر اجرا می شود و به صورت هفتگی مرکز ملی رقابت در جریان معاملات انجام شده قرار می گیرد.

لازم به ذکر است که عرضه های فولاد مبارکه در ۸ماهه سال ۱۳۹۶ نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴درصد افزایش داشته است و بخش عمده از معاملات به صورت عرضه در تالار بوده و مابقی با اطلاع و مجوز شورای رقابت به صورت مچینگ انجام و در بورس ثبت می شود ضمن اینکه بخش عمده خریداران در مجینگ نیز شامل اعضاء سندیکای فوق الذکر می باشند.

مراتب جهت استحضار اعلام می گردد.

حامد سلطانی نژاد
مدیرعامل شرکت بورس کالای ایران

 

 

 

پاسخ اله محمد آقایی مشاور  وزیر  و مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت امور اقتصاد و دارایی درخصوص اعتراض  سندیکا؛ به نحوه عرضه های فولاد مبارکه در بورس کالا

 

 

 

 

شاپور محمدی رییس سازمان بورس کشور به
مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت امور اقتصاد  درخصوص شکایت سندیکا برای  عرضه های فولاد مبارکه در بورس کالا پاسخ داد.

 

 

 

 

پاسخ سلطانی نژاد مدیر عامل بورس کالا به سوالات شاپور محمدی رئیس سازمان  بورس و اوراق بهادار کشور در خصوص اعتراض سندیکا به عرضه های کم فولاد مبارکه و نحوه مچینگ و چگونگی اجرای مصوبات شورای رقابت ..