شهر نمایشگاهی آفتاب(شهر آفتاب) میزبان ششمین نمایشگاه لوله(فولادی، پلیمری و …) و اتصالات، ماشین آلات و صنایع وابسته، پمپ و فیلتر از ۱۳ تا ۱۶ تیرماه امسال خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سندیکای لوله و پروفیل فولادی، این نمایشگاه به همت شرکت توسعه تجارت راه ابریشم و سندیکای تولید کنندگان لوله و پروفیل  فولادی برپا خواهد شد بطوریکه در روز دوم(١۵ تیرماه) و در حاشیه نمایشگاه، مجمع عمومی سندیکا و هم اندیشی مدیران صنایع بزرگ این حوزه برگزار می شود.

براساس این گزارش، مقامات دولتی و مسؤول و هیات های بازدیدکننده فعال و متخصص از کشورهای عمان، عراق، افغانستان، پاکستان، قرقیزستان، تاجیکستان، ترکمنستان و … به همراه انبوه سازان، شهرداران، استانداران، سازندگان و پیمانکاران راه و شهرسازی از سراسر ایران برای بازدید وعقد قرارداد به ششمین نمایشگاه لوله و اتصالات دعوت شده اند.

همچنین براساس هماهنگی ها و برنامه ریزی های انجام شده به منظور جذب بازدید کننده متخصص و برنامه ریزی هدفمند برای عقد قردادهای خرید و تامین نیاز پروژه های در حال ساخت و  توسعه و تجهیز  پروژه های ساختمانی  و عمرانی ایران از جمله شهر جدید پرند از سوی مسؤولان برگزاری صورت گرفته است.

یاد آور می شود مشارکت کنندگان خارجی از کشورهای ترکیه، چین و هند نیز حضور پر رنگی در ششمین نمایشگاه لوله و اتصالات تهران خواهند داشت.

علاقمندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ششمین نمایشگاه لوله (فولادی، پلیمری و …) و اتصالات، ماشین آلات و صنایع وابسته، پمپ و فیلتر می توانند به نشانی www.tt-raheabrisham.ir مراجعه کنند.

 

انعکاس های خبری

خبرگزاری صدا و سیما

خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران

خبرگزاری کار ایران (ایلنا)

خبرگزاری سروش

خبرگزاری ایران کالا

خبرگزاری تراز

خبرگزاری میزان

ایران کالا

پرشین خودرو