فراخوان برگزاری نمایشگاه اختصاصی ج.ا.ایران در بصره – عراق

به اطلاع می رساند گروه بازرگانی و نمایشگاهی تعاونی کارکنان سازمان توسعه تجارت ( ایتوک ) با مجوز رسمی سازمان توسعه تجارت ایران در نظر دارد نمایشگاه اختصاصی ج. ا. ایران را از تاریخ ۲۷لغایت ۳۱اردیبهشت ماه سال جاری در مرکز نمایشگاهی بصره – عراق برگزار نماید.

در این نمایشگاه انواع ماشین آلات و تجهیزات صنایع پتروشیمی ، برق، خدمات فنی مهندسی ، شوینده ها، ماشین های پخت نان، ادوات کشاورزی، مواد غذایی ، مصالح ساختمانی ، تجهیزات پزشکی و دارو و سایر کالاهای صادراتی عرضه می شود. به منظور بهره برداری هر چه بیشتر از فرصت بوجود آمده در دوره برگزاری نمایشگاه، بازرگانان و مسئولین مهم و تصمیم ساز عراقی از استان بصره و سایر استان های آن کشور برای بازدید از نمایشگاه دعوت شده اند تا از آن طریق ملاقات های تجاری و مذاکرات سودمند بازرگانی با غرفه داران صورت پذیرد.

با توجه به ظرفیت های تولیدی و صادراتی کشورمان در زمینه های مختلف و نیاز بازار عراق به این محصولات،شرکت در نمایشگاه می تواند موجبات نفوذ به این بازار مهم و توسعه صادرات کالا و خدمات مشارکت کنندگان را فراهم نماید.

جهت دریافت اطلاعات کاملتر و فرم مشارکت لطفا با تلفن های ۰۲۱-۲۲۶۶۷۸۰۵ و ۲۲۶۶۴۱۰۶-۰۲۱ و نمابر ۰۲۱-۲۲۶۶۷۸۱۳ و یا واتس اپ ۰۹۱۲۲۰۷۶۹۱۰ تماس حاصل فرمایید .

 

گروه بازرگانی و نمایشگاهی تعاونی کارکنان سازمان توسعه تجارت ( ایتوک )