هردم از این باغ بری می رسد، تازه تر از تازه تری می رسد، حساب هلال احمر جمهوری اسلامی ایران توسط آمریکا مسدود شد.

متاسفانه طی هفته گذشته شاهد ویرانی های مختلفی در کشور بخاطر بلایای طبیعی و سیل در استان های مختلف کشور بوده ایم، با همدلی هموطنان از سراسر میهن عزیز مان و ارسال کمک های مختلف همراه شده است، اما اینبار نیز خباثت سیاست مداران و سردمداران آمریکایی با مسدود نمودن حساب های هلال احمر نشان داد که این تحریم های ظالمانه علیه ملت ایران، معیشت مردم و اقتصاد را کشور را نشانه گرفته است که برای حفظ استقلال و جلوگیری از آثار منفی آن به اقتصاد باید از تولید داخلی حمایت کرد.

باور مدیران و تصمیم گیران به به توان تولید در داخل کشور و شناسایی و جهت دهی پتانسیل های داخلی مهمترین قدم در جاده ی رونق تولید می باشد.

رونق تولید نوک پیکان حرکت به اجرایی نمودن مفاد ۲۴ گانه اقتصاد مقاومتی است که هم مسیر را نشان می دهد هم جاده را برای تولیدکننده داخلی باز می کند و باعث مشارکت آحاد جامعه در فعالیت های اقتصادی می شود.

اجرایی نمودن مفاد رفع موانع تولید و هدایت سرمایه گذاران به سمت مواد اولیه و بازارهای هدف و جلوگیری از وادرات کالاهای غیرضروری مشابه تولید داخل باعث دلگرمی سرمایه گذار داخلی و وتولیدکننده ایرانی خواهد شد و استعداد های داخلی در این جاده شکوفا خواهد شد.

حرکت در مسیر رونق تولید به منظور اجرایی نمودن مفاد۲۴گانه اقتصاد مقاومتی با شناسایی و استفاده از استعدادهای داخلی مسیر می شود و با شناسایی و ایجاد بازارهای هدف داخلی و صاداراتی ادامه حیات می یابد، با تسهیل این مسیر و تامین مواد اولیه، با حرکت به سمت بهره وری هرچه بیشتر در تولید و بالاخره با توزیع عادلانه سود در زنجیره تولید شاهد قطع وابستگی تولید داخل به خارج از مرز ها خواهیم بود.

واز  استقلال ، آزادی و جمهوریت این نظام اسلامی صیانت به عمل خواهد آمد.