به نقل از روابط عمومی سندیکای تولید کنندگان لوله و پروفیل فولادی ایران، وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم در «امور اقتصادی و دارایی» و «صنعت، معدن و تجارت» به دعوت نمایندگان بخش خصوصی، شنبه ۲۱ مردادماه برای حضور در نشست هم‌اندیشی به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران می‌روند.

 

وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم در «امور اقتصادی و دارایی» و «صنعت، معدن و تجارت» به دعوت نمایندگان بخش خصوصی، شنبه ۲۱ مردادماه برای حضور در نشست هم‌اندیشی به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران می‌روند.

در این جلسه که ساعت ۱۴ برگزار خواهد شد، اعضای هیات رئیسه اتاق ایران، روسای اتاق های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سراسر کشور و روسای کمیسیون‌های تخصصی اتاق ایران حضور خواهند داشت.

حسن روحانی، رئیس جمهور، مسعود کرباسیان را به عنوان وزیر پیشنهادی برای وزارت اقتصاد و محمد شریعتمداری را به عنوان وزیر پیشنهادی برای وزارت صنعت، معدن و تجارت به مجلس شورای اسلامی معرفی کرده است.

****

مسعود کرباسیان، وزیر پیشنهادی برای وزارت اقتصاد: کرباسیان متولد ۱۳۳۰ در دولت یازدهم به عنوان معاون وزیر اقتصاد و رئیس‌کل گمرک ایران فعالیت داشت. سوابق اجرایی او در دوره‌های مختلف بسیار طولانی است؛ معاون وزارت راه و ترابری در امور حمل‌ونقل، معاون وزیر نفت در امور بازرگانی، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، عضو شورای عالی بورس و اوراق بهادر، رئیس شورای عالی جامعه حسابداران رسمی کشور و رئیس فدراسیون بدمینتون ازجمله سوابق کاری کرباسیان است.

محمد شریعتمداری وزیر پیشنهادی برای وزارت صنعت، معدن و تجارت: شریعتمداری متولد ۱۳۳۹ است. وی در دولت یازدهم به‌عنوان معاون اجرایی رئیس‌جمهور فعالیت داشت. او نیز سوابق اجرایی متعددی در دوره‌های مختلف داشته است؛ قائم‌مقام وزیر بازرگانی دولت اول هاشمی، وزیر بازرگانی در دولت‌های اول و دوم اصلاحات، ریاست کمیسیون و ریاست هیئت عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی کشور، عضو هیئت امناء بنیاد شهید و امور ایثارگرا و رئیس ستاد اجرایی فرمان امام ازجمله سوابق شریعتمداری است.