*رهبر انقلاب به اتاق بازرگانی می آید

 

♦️حرف های مفصل و درست اتاق بازرگانی

▫️دستور رهبر انقلاب به دولت روحانی :

حرف های مجموعه ی اتاق بازرگانی را بخوانید بشنوید و ببینید

رهبر انقلاب با اشاره به دیدار اعضای اتاق بازرگانی با دبیر شورای عالی امنیت ملی گفتند: «مجموعه اتاق بازرگانی در دیداری با دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی حرف‌های مفصلی زده‌اند که من خوانده‌ام. به نظر من این حرف‌ها را بخوانید و بشنوید و ببینید؛ حرف‌های درستی است. ما باید از ظرفیت‌های بخش خصوصی استفاده کنیم. بخش خصوصی آماده است. دولت‌ها دلشان نمی‌آید آن‌چنان که باید و شاید اصل ۴۴ را اعمال کنند.»(مهر ۹۷)

♦️ تایید و تاکید رهبر معظم انقلاب در درست بودن حرف های اتاق بازرگانی برگ زرینی است که می تواند مجموعه اتاق ها به آن افتخار کنند.

ما شاهد بوده ایم رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای دیدار از مراکز مهم و حساس کشور از جمله بازدید از مقرهای سازندگی؛ بازدید از ایران خودرو؛ بازدید از شرکت های تولیدی و مگا پروژه دیدار با جمع دانشجویان ؛ دیدار با شعرا دیدارهای تخصصی در هنگام رفتن به سفرهای استانی ؛ دیدار از نمایشگاهها در برنامه های جاری ایشان جا دارد..

حال باید پرسید آیا معظم له بازدیدی از جمع فعالان اقتصادی در اتاق بازرگانی ایران هم خواهند داشت ؟!

پاسخ قطعا بلی است. اما به شرطها و شروطها که خیلی هم آسان است ….
و این دیدار می تواند در بیان مستقیم حرف های درست اتاقی ها به اول شخص مسوول کشور و گرفتن صدها نتیجه موثر باشد.

▫️یکی از اولین شروط برای بازدید ایشان و شنیدن سخنان فعالان اقتصادی در جلسه ای چهره به چهره ؛ گام اول دعوت از ایشان می باشد.
ایشان بیش از هر مسوول دیگری علاقمند بخش خصوصی است و حتما دعوت اتاق را لبیک خواهند گفت .

▫️سپس اتاق باید در ادامه سخنان درست قبلی خود در وضعیت فعلی هم بتواند لااقل ده مشکل و ده راهکار اساسی برای برون رفت از معضلاتی اقتصادی فعلی در چنته داشته باشد که توسط منتخبین در آن جلسه در سخنان کوتاهی ارائه دهند.

توجه به منافع ملی و احصا آن از دل سخنان تشکل ها و فعالان بخش خصوصی که هر صنفی منافع کاری خود را بیان می کند یک هنر است که اتاق می تواند داشته باشد
در تلنگر ۱۷
به نیاز اتاق ها به ریش سفیدان و بازوان علمی و تخصصی اتاق ها برای فصل الخطاب شدن خواهم پرداخت
امیر حسین کاوه
۱۶ بهمن ۹۷
@sandika1972

لینک تلنگرهای ۱ تا ۱۶

تلنگر / ویژه انتخابات نهم اتاق بازرگانی